O nás

     O nás

  Naše mateřská škola je pavilónového typu v sídlištní zástavbě. Je však v pěkném prostředí uprostřed vzrostlé zeleně, uprostřed sídliště. Je vybavena herními prvky pro všechny věkové skupiny dětí.

  Vyučují zde zkušení erudovaní pedagogovéexterní sportovní pedagogové, kteří přihlížejí k osobnosti každého dítěte individuálně a úspěšně napomáhají akceleraci jeho rozvoje myšlení, vnímání, jazykových, sociálních dovedností, motoriky, múzických vloh a celkového přehledu.

  Školku mohou navštěvovat děti ve věku od 3 do 6 let, při odkladu školní docházky do7 let, v pěti heterogenních odděleních (v jednom oddělení jsou pouze děti 3 leté.)

  Oddělení jsou pojmenována: Skřivánci, Pohádky, Pastelky, Rybičky, Kuřátka a Králíčci.

  Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu "Je nám dobře na světě". Naší snahou je, aby zde byly spokojené děti, ale i rodiče a všechny pracovnice školy. Učíme je poznávat vlastní hodnotu, podporujeme v nich zdravé sebevědomí, důvěru ve vlastní síly a schopnosti. Snažíme se, aby mateřská škola byla místem příjemných zážitků, poznatků a pohody. Chceme přispět k rozvoji zdravého životního stylu, protože víme, že zdraví je výslednicí pohody duševní, tělesné a sociální.

  Každé dítě má právo být jiné, má právo rozvíjet s a učit v rozsahu svých potřeb, má právo postupovat svým tempem, ale má právo získat maximum toho, co získat může. Každé dítě má právo učit se na základě prožitku a zkušeností, na základě vlastní aktivity

  Výuka probíhá hravou formou obohacenou sezónními sportovními a kulturními aktivitami, jako jsou např.: plavání, bruslení, návštěvy divadel, kulturních, sportovních pořadů.Zážitkové vyžití, flexibilní, empatické a vlídné klima zajišťuje dětem radostně strávený čas v kolektivu kamarádů a rodičům spokojenost a potřebný klid na jejich vlastní pracovní aktivity.

  Na každém oddělení je zpracován Třídní vzdělávací plán, který konkretizuje činnosti na daném oddělení. 

  Z našich dalších aktivit:

  ·         pravidelné návštěvy krytého bazénu a sauny

  ·         zapojení do výtvarných soutěží

  ·         návštěvy divadelních představení

  ·         účasti na sportovních akcích města Chrudimě

  ·         návštěva různých pracovišť - policie, letiště, knihovna, kadeřnice, šicí dílna, hasičská zbrojnice, ...

  ·         pravidelná setkání s rodiči

  ·         oslavy různých svátků (vánoce, velikonoce, Den matek, čarodějnice apod.)

  ·         vítáme jaro s mateřinkami

  ·         spolupráce se ZŠ, s pečovatelským domem pro seniory, s centrem soc. služeb Jitřenka

  ·         účast na Mateřinkách oblastních i celostátních

  ·         vítání občánků na MěÚ

  ·         loučení se školním rokem a budoucími školáky

   

  V naší školce nabízíme tyto zájmové činnosti:                                                                                                                     

  ·         Zpívání a tancování

  ·         logopedická prevence a intervence

  ·         veselé pískání s flétničkou

  ·         sportovní hry

  -         pohybové hrátky

   

   

  Možnost placených kroužků v organizacích spolupracujícími s MŠ :

  ·         Angličtina a keramika  ve spolupráci s Kroužky Východních Čech

  ·         Fotbalový kroužek ve spolupráci s MFK Chrudim

  ·         Lyžování a in-line ve spolupráci Ski Fanatic

  ·         Bruslení ve spolupráci s Hokejovým klubem Chrudim

  ·         Plavání předškoláků ve spolupráci se Sportovišti města Chrudimě

   

  Szybkie pożyczki: natychmiastowe rozwiązanie problemów pozyczka na kupno domu w uk. Nikt nie jest odporny na działanie siły wyższej - dotyczy to zarówno do wystąpienia dodatkowych problemów i trudności w pracy iw życiu osobistym kredyt bez zgody małżonka 2017. Czasami istnieje pilna potrzeba gotówki, która będzie wykorzystywana do rozwiązywania problemów, płatność z chorymi lub rachunki za media, pilne zakup niektórych przedmiotów, pożyczka dla spółki komandytowej itp Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby szybkie pożyczki. Dla tych, którzy kiedykolwiek w życiu moich usług kredytowych w instytucjach bankowych nie jest nowa informacja o tym od dnia, kiedy przekraczają próg banku wydać Ci pieniędzy, to zajmie około dwóch tygodni. Zgadzam się, ta opcja może być do zaakceptowania nie zawsze. regulamin kredytów hipotecznych getin noble bank Szybka pożyczka w Internecie ma wiele zalet: Po pierwsze, termin rozpatrywania wniosków o fundusze w tym przypadku znacznie zmniejszona kredyt online bez formalności; Po drugie, można wykonać proces rejestracji, podczas gdy w domu, w biurze, w samochodzie lub na ulicach - wszystko, czego potrzebujesz - to gadżet z dostępem do Internetu czy pożyczka udzielona synowi jest opodatkowana; Po trzecie, często oprocentowanie takich pożyczek jest bardziej korzystne dla kredytobiorcy kredyt pod zastaw samochodu banki. W rezultacie, szybkie pożyczki online, otrzymał w grę - dziś są najbardziej przystępne, oszczędne i efektywne możliwości uzyskania niezbędnej ilości środków w jak najkrótszym czasie pożyczka pozabankowa na pit