.

Zápis do mateřské školy pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

na základě opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 vydaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v návaznosti na mimořádná opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 budou zápisy probíhat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců, a to následovně:

Zákonní zástupci vyplní přihlášku (ke stažení na webových stránkách mateřských škol nebo vyzvednou tiskopis v samoobsluze u naší mateřské školy od 20.4.2020 ) a vyplněnou a podepsanou ji doručí příslušné mateřské škole.

Doručení bude možné následujícími způsoby:

• do datové schránky školy s uznávaným elektronickým podpisem (každá škola má svou datovou schránku – naše MŠ - 9yKkprm)
    • e-mailem na ms.stadion.chrudim@centrum.cz s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen zaslat e-mail)
    • poštou
    • do schránky na poštu u vchodu do školy – v zalepené obálce

V případě, že zákonní zástupci nemají možnost vytisknout si vyplněnou přihlášku a podepsanou ji předat do školy, lze v krajním případě telefonicky kontaktovat školu – 731 035 558, kde s vámi bude domluven termín předání přihlášky.

Přihlášky zasílané elektronickou formou či poštou (popřípadě do schránky MŠ) je potřeba doručit od 4. do 7. května 2020.

Osobní podání a podepisování elektronicky zaslaných přihlášek bude možné pouze po telefonické domluvě, v termínech 6. května od 9 do 11 hodin a od 13 do 17 hodin a 7. května od 9 do 11 hodin

K vyplněné přihlášce je nutné doložit:

1. Kopii rodného listu dítěte

2. Prohlášení rodiče o řádném očkování dítěte s podpisem zákonného zástupce (tiskopis je také možno vyzvednout v samoobsluze u MŠ) + kopii očkovacího kalendáře, popřípadě potvrzení od lékaře, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.

Prosíme o čitelné vyplnění telefonního čísla a e-mailu, na který Vám bude následně zasláno registrační číslo Vašeho dítěte.

Vyplněné přihlášky budou zkontrolovány a v případě nedostatků budou rodiče kontaktováni na uvedeném telefonním čísle.

O přijetí nerozhoduje datum a čas podání přihlášky, ale kritéria stanovená ředitelem školy.

V případě, že podáváte přihlášku na více mateřských škol, uveďte, prosím, kterou mateřskou školu upřednostňujete.

Kontakty na mateřské školy v Chrudimi:

Název MŠ

reditelka@msstrojaru.cz

www.msstrojaru.cz

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Čtvrtek -        9. 5. 2018 od 9:00 hod. do 17:00 hod.

pátek -            10. 5. 2018 od 9:00 hod. do 11:00 hod.

Zápis bude probíhat v ředitelně školy.

K přijímacímu řízení s sebou přineste:

1. občanský průkaz
    2. rodný list dítěte
    3. žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání (včetně vyjádření dětského lékaře)

O přijetí či nepřijetí dítěte do MŠ se rodiče dozvědí do 30 dnů od přijetí žádosti. Seznam přijatých dětí pod přidělenými evidenčními čísly bude zveřejněn na webových stránkách mateřské školy a ve vývěsce mateřské školy.

Rodiče nepřijatých dětí se dostaví osobně pro rozhodnutí do ředitelny školy.

Kritéria a počet bodů :

1.

Trvalý pobyt dítěte na území města Chrudim ( dle vyhlášky města Chrudim č. 4/2018 – školské obvody mateřských škol )

10 bodů

2.

Dítě, jehož starší sourozenec je zapsán k docházce v MŠ, Chrudim 3, U Stadionu 755 pro školní rok 2019/2020  (lze zohlednit pouze u dětí, které dovrší 3 let k 31. 12. 2019)

5 bodů

Přednostně bude přijato dítě s vyšším celkovým hodnocením. Při shodném počtu bodů bude rozhodovat věk dítěte (starší má přednost) a jeho celková zralost pro vstup do MŠ.

Bez ohledu na bodové hodnocení může ředitelka mateřské školy přihlédnout k důvodům hodným zvláštního zřetele například k celkové zralosti dítěte.

Seznam přijatých dětí dle registračních čísel :    http://msstadion.cz/files/rozhodnuti_seznam_prijatych-1.pdf

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Čtvrtek -        3. 5. 2018 od 9:00 hod. do 17:00 hod.

pátek -           4. 5. 2018 od 9:00 hod. do 11:00 hod.

Zápis bude probíhat v ředitelně školy.

K přijímacímu řízení s sebou přineste:

1. občanský průkaz
    2. rodný list dítěte

Rodiče nepřijatých dětí se dostaví osobně pro rozhodnutí do ředitelny školy.

Kritéria a počet bodů :

1. Dítě, které k 31. 8. 2018 dosáhne nejméně 3 let věku a má místo trvalého pobytu (u cizinců místo pobytu) ve školském obvodu dle vyhlášky města Chrudim č. 3/2018    10 bodů

2. Trvalý pobyt dítěte na území města Chrudim                                                              5 bodů

3. Dítě, jehož sourozenec je zapsán k docházce v MŠ, Chrudim 3, U Stadionu 755  pro školní rok 2018/2019 (- lze zohlednit pouze u dětí, které dovrší 3 let k 31. 12. 2018)    2 body

4. Dítě, které je přihlášeno ke každodenní celodenní docházce                                       2 body

5. Zdravotní znevýhodnění zákonných zástupců – nutno doložit potvrzením                  2 body