Lyžařské kurzy

S firmou SKI FANATIC organizujeme lyžařské kurzy. Děti jezdí na nedalekou sjezdovku do Hlinska

Angličtina pro nejmenší

Spolupracujeme s Kroužky Východní Čechy.Pro děti je připravena angličtina formou zábavy, her, písniček, říkanek.

Veselé pískání s flétničkou

Cílem je relaxace, nácvik správných návyků při dýchání, vzbuzení zájmu o hudbu a zvládnutí základů hry na flétnu.

Logopedická prevence

Probíhá individuálně na třídách. V malé skupince dětí provádíme hravou formou dechová, fonační artikulační cvičení v rámci režimu MŠ.

Sportovky

Každý pátek naši sportovci na zahradě školky zkouší míčové hry, atletiku apod. Ti nejlepší pak reprezentují MŠ na sportovních hrách Mateřských škol.

Plavání

V 1. pololetí probíhá plavání předškoláků ve spolupráci s plavčíky v plaveckém bazénu Chrudim.

Zpívání a tancování

Hudební a hudebně-pohybové hry, tanečky, country a lidové tance, hudební hry podporující tvořivost.

In-line

Dětské in-line kurzy i individuální výuku in-line bruslení vypisujeme v jarních a letních měsících.
About Us

Welcome to Kidko
Kindergarten

Cupidatat non proident sunt culpa qui officia deserunt mollit
anim idest laborum

Cupidatat non proident sunt culpa qui officia deserunt mollit anim idest laborum sed ut perspiciatis unde omnis iste natuserror sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.